Kamu Kuruluşları


 

TELEFON

REHBERI

 

KURUM / ÜNVAN

ADI VE SOYADI

IS TELEFONU

 

 

 

VALILIK

 

 

VALI

Vahdettin ÖZCAN

2131101 (pbx)

Vali Yardimcisi

Ibrahim SAHIN

213-1103

Vali Yardimcisi

Serefnur OKTAY

213-1103

Vali Yardimcisi

Ömer Bedrettin SAGSÖZ

213-1103

Vali Yardimcisi

Ahmet ATILKAN

213-1103

Vali Yardimcisi

Fatih YILMAZ

213-1103

Özel Kalem Müdürü

Ugur KARA

2131101 (pbx)

Il Planlama ve Koordinasyon Müdürü

Gazi BAYKALER

2131103 (pbx)

Il Yazi Isleri Müdürü

Mustafa SÖGÜT

2131103 (pbx)

Il Mahalli Idareler Müdürü

Osman YILMAZER

213-2660

Il Idare Kurulu Müdürü

Osman ÖRDEK

213-1103

Il Basin ve Halkla Iliskiler Müdürü

Kezban GÜR

2131103(pbx)

Il Bilgi Islem Sube Müdürlügü

Mehmet TOROS

213-2413

Il Sehit ve Gazi Islemleri Sube Müdürlügü

Rabia ÇAYIR

213-2413

Il Hukuk Isleri Sube Müdürlügü

Ayla AYAN UZGÖREN

213-1103

 

 

 

KAYMAKAMLIKLAR

 

 

Atkaracalar Kaymakami

Kürsad KARACA

7121272-7121251

Bayramören Kaymakami

Ayhan TERZI

7358295-735-8287(fax)

Çerkes Kaymakami

Cengiz ÜNSAL

7661015-7663500

Eldivan Kaymakami

Harun Ersin POLAT

3112001-3113005

Ilgaz Kaymakami

Yusuf ÖZDEMIR

416 1025-4161327

Kizilirmak Kaymakami V.

Murat ERTEKIN

3241466-3241472(fax)

Korgun Kaymakami V.

Mehmet ERDEM

3431433-3431311

Kursunlu Kaymakami

Vedat YILMAZ

4651019-4651555

Orta Kaymakami

Zafer YIGIT

6151001-6152363

Sabanözü Kaymakami

Cuma ÇOTU

5181001-5181593

Yaprakli Kaymakami

Celalettin TASKAYA

361-2005

 

 

 

28 NCI MKNZ PIYADE TUGAYI (Baris Gücü) KOMUTAN YARDIMCILIGI

 

Garnizon Komutani

Kur.Alb.Özkan ULUTAS

213-1175

Topçu Tabur Komutani

Topçu Yb.Murat ERKEN

2131047-2136820

4 üncü Mknz.P.Tabur Kom.

Piyade Binbasi Zeynel VATAN

2131047-2136820

Harekat ve Egitim Sube Md.

Topçu Bin.Halil PEKTAS

2131047-2136820

Orduevi Müdürü

Bn.Mehmet KARASAKAL

212-5940

 

 

 

BELEDIYE BASKANLIGI

Belediye Baskani

Irfan DINÇ

2131029-212-8002

Belediye Baskan Yardimcisi

Mehmet ÇAYIR

2123632-2138927

Belediye Baskan Yardimcisi

Arif ÇIYAN

212-3632

Belediye Baskan Yardimcisi

Mithat KILIÇ

212-5008

Yazi Isleri Müdürü

Recep ÇAKIR

213-3526

Fen Isleri Müdürü

Peyami YAZIHAN

213-3451

Imar ve Sehircilik Müdürü

Mehmet OKÇU

212-1400

Kültür ve Sosyal Isler Müdürü

Muharrem OVACIKLI

212-8002

Hesap Isleri Müdürü

H.Suayip BÜYÜKYAVUZ

213-2489

Zabita Müdürü V.

Ali YURTTAS

213-2490

Itfaiye Müdürü

Ahmet SEMERCI

213-1111

Veteriner Müdürü

Sadik TOPAK

213-1239

Insan Kaynaklari ve Egitim Müdürü

Metin KESKINKILINÇ

2125277-2121400

Basin Yayin ve Halk.Iliskiler Md.

Ethem YENIGÜRBÜZ

212-2477

Temizlik Isleri Müdürü

Saban YALÇIN

212-2044

Hukuk Isleri Müdürü

Hasan ÖZTÜRK

213-2161

Park Ve Bahçeler Müdürü

Süheyla BÜYÜKTOPÇU

212-1400

Su Ve Kanalizasyon Müdürü (ÇASKI)

Murat BAS

212-1400

Belediye Santral

2121400-01-02-03

Arastirma Merkezi

 

 

 

CUMHURIYET BASSAVCILIGI

Cumhuriyet Bassavcisi

Mehmet TOGAY

213-1106

Cumhuriyet Savcisi

Mustafa KOÇ

213-2492

Cumhuriyet Savcisi

Haluk GÖRGÜ

213-2492

Cumhuriyet Savcisi

Orbay Bahri ULGAR

213-2492

Cumhuriyet Savcisi

Tuncay BOZDOGAN

213-2492

Cumhuriyet Savcisi

Sena SAHSUVAROGLU ÜNLÜ

213-2492

Cumhuriyet Savcisi

Hüsnü GÜN

213-2492

Ad. Kom. Bsk. ve Agir C.Reisi

Erdal KILIÇ

213-1968

1.Asliye Hukuk Hakimi

Ahmet OKUYAN

213-2492

2.Asliye Hukuk Hakimi

Mustafa TOSUN

213-2492

1.Asliye Ceza Hakimi

Ömer Faruk EMINAGAOGLU

213-2492

2.Asliye Ceza Hakimi

Osman ÇAKAR

213-2492

Sulh Ceza Hakimi

Ümit DIKER

213-2492

sulh hukuk hakimi

Merve GÜN

213-2492

Icra mahkemesi hakimi

Osman ALAN

213-2492

Agir Ceza Mahkemesi Üyesi

Ömer ÜNLÜ

213-2492-120

Agir Ceza Mahkemesi Üyesi

Murat UGUR

213-2492

Baro Baskani

Av.Erkan KÖROGLU

213-4040

Cezaevi Müdürü

Mahmut ÇAÇA

2132506-2132103

Seçim Kurulu Müdürü

Hasan KARAKAYA

213-1576

Icra Müdürü

Bahtiyar GÜNGÖR

213-6145

 

 

 

ÇANKIRI KARATEKIN ÜNIVERSITESI REKTÖRLÜGÜ

 

Çankiri Karatekin Üniversitesi Rektörü

Prof. Dr. Ali Ibrahim SAVAS

212-0009 212-0010

Çankiri Karatekin Üniversite Rektör Yrd.

Prof.Dr.Ibrahim DEMIRTAS

213-2626(DAHILI 1615-5067)

Çankiri Karatekin Üniversite Rektör Yrd.

Prof.Dr.RIZA GÜRBÜZ

213-2626(DAHILI 1641-6050)

Çankiri Karatekin Üniversite Rektör Yrd.

Prof.Dr.Ziya SIMSEK

213-2626(DAHILI 1644-3251)

Çankiri Karatekin Üniversitesi Genel Sekreteri

Ahmet YILDIRIM

213-2626(DAHILI 1602)

 

 

 

ORMAN FAKÜLTESI DEKANLIGI

 

Orman Fakültesi Dekani

Prof.Dr.Ziya SIMSEK

213-2626(DAHILI 1644-3251)

Orman Fak.Dekan Yardimcisi

Doç.Dr.Nuri ÖNER

213-2626(DAHILI 3257)

Orman Fak.Dekan Yardimcisi

Doç.Dr.Gökhan ABAY

213-2626(DAHILI 3277)

Fakülte Sekreteri

Ali Osman KARAKUS

213-2626(DAHILI 3268)

 

 

 

IKTISADI VE IDARI BILIMLER FAKÜLTESI DEKANLIGI

 

Iktisadi ve Idari Bilimler Fakültesi Dekan V.

Prof. Dr. Ali Ibrahim SAVAS

212-0009 212-0010

Iktisadi ve Idari Bilimler Fak.Dekan Yrd.

Doç.Dr.Ahmet Kibar ÇETIN

213-2626(DAHILI 1643)

Iktisadi ve Idari Bilimler Fak.Dekan Yrd.

Yrd.Doç.Dr.Ismail CAN

213-2626(DAHILI 2429)

Fakülte Sekreteri

Canan ARI

213-2626(DAHILI 1605)

 

 

 

EDEBIYAT FAKÜLTESI DEKANLIGI

 

 

Edebiyat Fakültesi Dekani

Prof.Dr.Mehmet BESIRLI

254-1266

Edebiyat Fakültesi Dekani Yrd.

Doç.Dr.Ömer ÇAKIR

254-1266

Edebiyat Fakültesi Dekani Yrd.

Yrd.Doç.Dr.Türkan POLATÇI

254-1266

Fakülte Sekreteri

Murat SEHIRLI

254-1266

 

 

 

FEN FAKÜLTESI DEKANLIGI

 

 

Fen Fakültesi Dekani

Prof.Dr.Sabit ERSAHIN

213-2626

Fen Fakültesi Dekan Yrd.

Doç.Dr.Hakan Kasim AKMAZ

218-1123

Fen Fakültesi Sekreteri

Serpil TIMUREL

218-1123

 

 

 

MÜHENDISLIK FAKÜLTESI DEKANLIGI

 

 

Mühendislik Fakülte Dekani

Prof.Dr.Ahmet YARTASI

213-2626

Mühendislik Fakülte Dekan Yrd.

Prof.Dr.Osman Nuri SARA

213-2626

Mühendislik Fakülte Dekan Yrd.

Yard.Doç.Dr.Emin Burçin ÖZVURAL

213-2626-1635

Fakülte Sekreteri

Zekayi YURT

213-2626

 

 

 

GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESI DEKANLIGI

 

 

Güzel Sanatlar Fakültesi Dekani

Prof.Dr.Halit ÇAL

212-9411-213-2626(DAHILI 5534)

Güzel Sanatlar Fakültesi Dekan Yrd.

Doç.Dr.Hakki Engin GIDERER

212-9411-213-2626(DAHILI 5551)

Güzel Sanatlar Fakültesi Dekan Yrd.

Yrd.Doç.Dr.Emin SOYDAS

212-9411

Fakülte Sekreteri

Müslüm KOÇAK

212-9411-213-2626(DAHILI 5523)

 

 

 

 

 

 

GÜZEL SANATLAR ENSTITÜ MÜDÜRLÜGÜ

 

 

Güzel Sanatlar Enstitü Müdürü

Y.Doç.Ersoy YILMAZ

212-9411

Güzel Sanatlar Enstitü Müd.Yrd.

Y.Doç.Dr.Berna KAYA OKAN

212-9411

Güzel Sanatlar Enstitü Müd.Yrd.

Y.Doç.Dr.Muhammed Emin SOYDAS

212-9411

Enstitü Sekreteri

Zeynep ETI

213-2626

 

 

 

SAGLIK YÜKSEKOKULU MÜDÜRLÜGÜ

 

Saglik Yüksekokulu Müdürü

Prof.Dr.Mehmet ÇAKIR

213-2626(DAHILI 3116)

Müdür Yardimcisi

Yrd. Doç. Dr. Sati DIL

213-2626(DAHILI 3052)

Müdür Yardimcisi

Ögr. Gör. Müjgan ONARICI

213-2626(DAHILI 3054)

Yüksekokul Sekreter V.

Songül DURMAZ

213-2626(DAHILI 3056)

 

 

 

ELDIVAN SAGLIK HIZMETLERI MESLEK YÜKSEK OKULU

 

Saglik Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu Müdürü

Yrd.Doç.Dr.Kayhan MENEMENCIOGLU

213-2626

Yüksekokul Sekreter

Nevin YURT

213-2626

 

 

 

SOSYAL BILIMLER ENSTITÜSÜ MÜDÜRLÜGÜ

 

Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdürü

Doç.Dr.HASAN AKÇA

213-5677

Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdür Yrd.

Y.Doç.Dr.Sayime DURMAZ

2135677-4587

Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdür Yrd.

Y.Doç.Dr.Reha YILMAZ

213-5677-1521

Enstitü Sekreteri

Ahmet ÖZDEMIR

213-5677

 

 

 

ÇANKIRI KARATEKIN ÜNIVERSITESI FEN BILIMLER ENSTITÜSÜ MÜDÜRLÜGÜ

Enstitüsü Müdürü

Prof.Dr.Sezgin ÖZDEN

213-2626(DAHILI 3261)

Enstitüsü Müdür Yrd.

Doç.Dr.Tamer KEÇELI

213-2626(DAHILI 5004)

Enstitüsü Müdür Yrd.

Yrd.Doç.Dr.Alkan GÜNLÜ

213-2626(DAHILI 3286)

Enstitüsü Sekreteri

Gül GÜRBÜZ

212-3582

 

 

 

MESLEK YÜKSEKOKULU MÜDÜRLÜGÜ

 

 

Meslek Yüksekokulu Müdürü

Prof.Dr.Riza GÜRBÜZ

213-2626(DAHILI 1641-6050)

Müdür Yardimcisi

Ögr.Gör.Hasan DAGLAR

213-2626(DAHILI 5073)

Müdür Yardimcisi

Ögr.Gör.Kemal SENTÜRK

213-2626(DAHILI 6131)

Yüksekokul Sekreteri

Yakup TASALAN

213-2626(DAHILI 6054)

 

 

 

KIZILIRMAK MESLEK YÜKSEK OKULU MÜDÜRLÜGÜ

 

Kizilirmak Meslek Yüksek Okul Müdürü

Yrd.Doç.Dr.Ahmet ÖZ

213-2626-212-1211-3241819

Müdür Yardimcisi

Yrd.Doç.Dr.Ali ECE

324-1018-6512

Müdür Yardimcisi

Ögrt.Görv.Fatih TUFANER

324-1018-6511

Yüksekokul Sekreteri V.

Ünal KARAARSLAN

213-2626(1614)-212-1211

 

 

 

YAPRAKLI MESLEK YÜKSEK OKULU MÜDÜRLÜGÜ

 

Yaprakli Meslek Yüksek Okulu Müdürü

Yrd.Doç.Dr.ORAL DÜZDEMIR

213-2626-1634

Müdür Yardimcisi

Yrd.Doç.Dr.Serkan TERZI

213-2626-2000

Yüksekokul Sekreteri

Tugrul Sinan ALABAY

213-2626

 

 

 

TÜRKIYAT ENSTITÜSÜ MÜDÜRLÜGÜ

 

 

Türkiyat Enstitüsü Müdürü

Yrd.Doç.Dr.Ömer ÇAKIR

254-1205

Türkiyat Enstitüsü Müd.Yrd.

Yrd.Doç.Dr.Abdüsselam ARVAS

254-1205

Enstitü Sekreter V.

Hasan DURUCAN

254-1205

 

 

 

ILGAZ TURIZM OTELCILIK YÜKSEK OKULU MÜDÜRLÜGÜ

 

Ilgaz Turizm Otelcilik Yüksek Okulu Müdürü

Yrd.Doç.Dr.Ilker ERCANLI

213-2626

Yüksek Okul Sekreteri

Sadik YILMAZ

 

 

 

 

ÇANKIRI SILAH FABRIKASI MÜDÜRLÜGÜ

 

 

Çankiri Silah Fab.Müdürü

Osman PAKEL

213-1521

Müdür Yardimcisi

Özkan BAL

2120198-2132482-83

Müdür Yardimcisi Teknik

Mehmet Ali ÇETINKAYA

2132482-83

 

 

 

IL JANDARMA KOMUTANLIGI

 

 

Il Jandarma Komutani

Sakir USLU

2131110-2133900

Istihbarat Sb.Md.

J.Kd.Yüz.Selahattin KINIK

2133511-2133900

Asayis Sube Md.

J.Bnb.Cengiz DAL

2131486-2133511

Il Merkez Jandarma Komutani

J.Üst.Teg.Erkan BOZYEL

2126189-2133511

 

 

 

ASKERLIK SUBE BASKANLIGI

 

 

Askerlik Sube Baskani

Per.Alb.Kenan TEKIN

2131105-2131826

 

 

 

IL EMNIYET MÜDÜRLÜGÜ

Il Emniyet Müdürü

Ali Murat DAGLI

213-1112

Polis Meslek Egitim Merkezi Müdürü

Sami KORKMAZ

2181472-73-74

Emniyet Müdür Yardimcisi

Mevlüt SARIKAYA

212-6140

Emniyet Müdür Yardimcisi

Hüseyin KARADUMAN

213-2418

Emniyet Müdür Yardimcisi

Fehmi BOZDAG

213-2418

Ter.Müc. Sube Md. V.

Murat DÜZGÜN

213-2418

Kaç.Org.Suç Sb.Müdürü V.

Ahmet TOPALBEKIROGLU

213-2222

Bölge Trafik Dent.Sube Müdürü V.

Ayhan SARAÇ

218-1383

Güvenlik .Sube Müdürü V.

Mehmet NOYAT

213-2222

Trafik Tescil ve Dent.Sb.Md.

Ayhan SARAÇ

213-2222

Ruhsat Isl.Sube Müdürü

Yusuf ALTUNDAG

213-2222

Istihbarat Sb.Md.V.

Ahmet KARATAS

213-2222

Personel Sube Md.

Saadettin TÜRKMEN

213-2222

Evrak Arsiv Sube Md.V.

Saadettin TÜRKMEN

213-2222

E.K.K.M.Sube Müdür V.

Hakan MUTLU

213-2418

Asayis Sube Md.

Yüksel YAZICI

213-2418

Çocuk Sube Md.V.

Iskender YILMAZ

213-2222

Olay Yeri Inc.Kim.Tes.Sb.Md.

Levent KÖSE

213-2418

Koruma Sube Md.

Hüseyin DINÇSOY

213-2222

Pas.ve Yabancilar Sube Md.

Mikail ÖZTÜRK

213-2222

Muh.Elk.Sube Md.

Murat ÖNDER

213-2222

Egitim Sube Müdürü

Cüneyt CAN

213-2222

Çevik Kuvvet Sube Müdür

Güray BASAL

213-2222

Lojistik Sube Müdür

Y.Bülent KAYAALP

213-2222

S.N.CINSOY Polis Merkezi Amiri

Iskender YILMAZ

213-1584

Emniyet Santrali

2132222-2132418

Sehir Içi Trafik 154

Polisevi Müd.V.

Y.Bülent KAYAALP

2133231

 

 

 

IKTIDAR PARTISI IL VE MERKEZ ILÇE BASKANI :

 

AKP Il Baskani

Salim ÇIVITCIOGLU

2125184-2127526(fax)

AKP Merkez Ilçe Baskani

Musa ÇAGLAR

2129393-2139682

 

 

 

ANA MUHALEFET PARTILERI IL VE MERKEZ ILÇE BASKANLARI :

 

CHP Il Baskani

Fikret TATLICI

212-5758

CHP Merkez Ilçe Baskani

Hüseyin ÖZDEMIR

2125758-2120850-2134562

MHP Il Baskani

Arif SOYSAL

2138282-

MHP Merkez Ilçe Baskani

Mahmut DOGAR

213-8282

 

 

 

GENÇLIK HIZMETLERI VE SPOR IL MÜDÜRLÜGÜ

 

Gençlik Hizmetleri ve Spor Il Müdürü

Seyfettin TURAN

2131515-2121441

Sube Müdürü

Tekin ÇELIK

213-1515

Gençlik Merkezi Müdürü V.

Sedat DORU

2138879-2131515

Fatih Stadyumu-2138756

Ballica Stadi-2181433

Güres Egitim Merkezi-2181448-49

 

 

 

KADASTRO MÜDÜRLÜGÜ

 

 

Kadastro Müdürü

Safa DOGAN

213-1211

 

 

 

IL MÜFTÜLÜGÜ

 

 

Il Müftüsü

Aslan TÜRK

2134053-2131020

Müftü Yardimcisi

Ugur DEMIREL

213-1020

Müftü Yardimcisi

Tahsin ÖDGÜÇ

213-1020

 

 

 

METEOROLOJI MÜDÜRLÜGÜ

 

 

Meteoroloji Müdürü

Mesut MENTES

2131077-212 0159

 

 

 

AILE VE SOSYAL POLITIKALAR IL MÜDÜRLÜGÜ(SHÇEK)

 

Aile Ve Sosyal Politikalar Il Müdürü V.

LeveNt SENTÜRK

213-2689-212-2943

Il Müdür Yardimcisi V.

Abdulkadir SUCU

213-2689

Il Müdür Yardimcisi V.

Alim ÇAYCI

213-2689

100.Yil Yetistirme Yurt Md.V.

Fatih ERIK

213-2449-50

Ismail ÖZDEMIR Huzurevi Md. V.

Tuncay HASKILIÇ

212-4050-213-9225

Eldivan Zihinsel Öz.Reh. Merk.M.V.

Baki ALTIN

311-2739

Eldivan Çocuk Yuvasi Müdür V.

Selim ÇOGALAN

311-2421-22

Sabanözü Bakim ve Reh.Merk.Müdürü

Mustafa ÜNVER

518-1537-36

Çankiri Aile Danisma Merkezi Müd.V.

Müge GÖGEBAKAN

212-2847-212-8016 f.

Korgun Sevgi Evleri Müd.V

Latif KARAYÖRÜK

343-1193

Özel Gül Çocuk Kres ve Gündez Bakim Evi Müd

Gamze ALTIN

212-4711

 

 

 

TAPU MÜDÜRLÜGÜ

 

 

Tapu Müdürü

Ismail Tamer YILMAZ

213-2517

Tapu Müdür Yrd.

Mahir BINGÜL

213-2517

 

 

 

TOPRAK MAHSULLERI OFISI AJANS MÜDÜRLÜGÜ

 

TMO Ajans Müdürü

Muhammet GÖRKEM

212-8748

 

 

 

IL NÜFUS VE VATANDASLIK MÜDÜRLÜGÜ

 

 

Il Nüfus ve Vatandaslik Müdürü

Ersan ERGE

2128844-2131707

Merkez Ilçe Nüfus Müdürü

Ilyas HALILOGLU

2132001-2131185

 

 

 

IL SOSYAL ETÜT VE PROJE MÜDÜRLÜGÜ

 

 

Il Sosyal Etüt Ve Proje Müdürü

Halit TOSYALIOGLU

213-1103

 

 

 

IL ÖZEL IDARESI

IL ÖZEL IDARESI GENEL SEKRETERI

Hasan YILDIZ

2134533-2130215-16

Il Özel Idaresi Genel Sekreter Yrd.

Ayvaz ÇAL

213-1218

Il Özel Idaresi Genel Sekreter Yrd.

Mustafa ÇIBIK

213-4533

Köye Yönelik Hizmetler Müdürü V.

Hasan Kale

2130215-2130216-213-1218

Mali Hizmetler Müdürü

Bahar DUMAN

2134533-2133135

Insan Kaynaklari ve Egitim Müdürü

M. Ferhat GÜR

2133135-2128457

Destek Hizmetleri Müdürü

Mevlüt DANACI

2130215-2130216

Tarimsal Hizmetler Müdürü V.

Hasan KALE

213-1218

Çevre Koruma ve Kontrol Müdürü

Ismail ATAKUL

213-3135

Encümen Müdürü

Mustafa ILKÜL

2128616-2128457

Sosyal Hizmetler Müdürü

Ahmet KARA

2133135-2131218

Özel Idare Avukati

Nurcan ÖZDEMIR

213-3135

Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi

Isa BÖLÜKBASI

212-1251

Çankiri Yaran Evi

Ahmet KARA

212-3363

Lokal-Misafirhane

Ahmet DEMIRCI

213-3136

Santral

2130151-52-2131543-2132516-Apsari Göleti 3431751-52

 

 

 

IL AFET VE ACIL DURUM MÜDÜRLÜGÜ

 

 

Il Sivil Savunma Müdürü

Metin ÇALISKAN

2134845-213-9889

Sivil Savunma Seferberlik Sube Müdürü

Burhan KARADUT

213-1190

Idari Mali Isler Sube Müdürü

Hasan KEDERSIZ

213-1190

Afet Ve Zarar Azaltma Sube Müdürü

Dursun TEZEL

213-1190

 

 

 

IL DERNEKLER MÜDÜRLÜGÜ

 

 

Il Dernekler Müdürü

Nihat BAHAR

212-1305

 

 

 

SOSYAL YARDIMLASMA VE DAYANISMA VAKFI MÜDÜRLÜGÜ

 

Sos.Yard.ve Day.Vak.Müdürü

Mehmet AKKAYA

2122491-2135284-2138680

Asevi

Muzaffer GÜLBURUN

213-7899

 

 

 

IL DEFTERDARLIGI

 

 

Il Defterdari

Durmus KUSAK

212-9505-06

Defterdar Yardimcisi

Nurettin AKDAS

212-9509

Personel Müdürü

Atakan ÖZTOKLU

212-9510

Muhasebe Müdürü

Mürsit ERDOGAN

212-9500-123

Milli Emlak Müdürü V.

Ahmet KABAKÇI

212-9527

Vergi Dairesi Müdürü

Talip KARA

212-9517

Gelir Müdür V.

Ismail KALIN

212-9514

Muhakemat Müdürü

Recep MERCANKAYA

212-9512

Saglik Kurumlari Döner Sermaye Saymanlik Müdürü

Ismail GÜLBURUN

212-9500-195

Vergi Denetmenleri 212-9525

Defterdarlik Santral

212-9500-01-02

 

 

 

IL MILLI EGITIM MÜDÜRLÜGÜ

 

 

Milli Egitim Müdürü

Yasar PETEK

213-3367-213-7899-213-0198

Müdür Yardimcisi

Ali KESIK

2137899-2130198

Müdür Yardimcisi

Halim HICIPLI

213-1536

Sube Müdürü

Erdal YALÇIN

212-2924

Sube Müdürü

Turgut ÜNAL

213-1536

Sube Müdürü V.

Sadettin KILINÇ

213-1536

Egitim Denetçileri Bas.

Oguz ÖZDOGAN

213-0198

Nurettin Ok Halk Egt.Mrk.Md. V.

Hasan KOCOOGLU

213-1096-212-3887

G.TITREK Mes.Egt.Mrk.Md.

Ismail KARABASMAZ

218-1186

Rehberlik Arst.Mrk.Md.V.-Egitim Araçlari

Çelebi ÇAGLAYAN

2131601-2131334

Ögretmenevi Müdürü

Mustafa GÜMÜS

2129307-2133027

Mobilya Atölyesi

Mustafa TOPAL

2131157-2131577

 

 

 

OKUL MÜDÜRLERI

 

 

80.Yil Cumhuriyet Lisesi Müd.

 

212-2720

Çankiri Lisesi Müdürü

Mehmet SOYCAN

213-1032

A.Tek.Lis.ve E.Mes.Lis.Md.

Isa ARSLAN

213-1546

Süleyman Demirel Fen Lisesi Md.

Nazir SAHIN

2130848 2136799

Kiz Meslek Lisesi Müdürü

Hilmi ERSUNAN

213-1070

Ticaret Meslek Lisesi Müdürü V.

Ismail Hakki BASYIGIT

2131266-2125061

Imam Hatip Lisesi Müdür

Mürsel EROGLU

213-1375

N.Ayaz Anadolu Ögrt.Lis.Müdürü

Güngör ÇALISKAN

213-2190

Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi Md.

Mustafa SAHIN

213-1414

Anadolu Lisesi Müdürü

Zekeriya Yelmen

2133371-2139668

Gazi Anadolu Lisesi Md. V.

Mehmet GENÇ

213-9078

Tarim Meslek Lisesi Müdürü

Abdullah CENGIZ

2139491-2132495

Saglik Meslek Lisesi Müdürü

Mustafa BAYRAMBAS

212-7002

Atatürk Ilkokulu

Nadir KAYAS

213-1184

Dr.R.Saydam Ilkokulu

Ismail GÜLDÜR

213-2511

S.Yahya Coskuner Ortaokulu

Orhan Kemal KARAKUS

213-7555

Günes Ortaokulu Müdürü

Muzaffer DERELLI

213-1060

Karatekin Ortaokulu Md.

Nesrin ALTIPARMAK

213-1130

Cumhuriyet Ilkokulu Müdürü

Hüseyin ÇAKIR

213-1236

Ismet Inönü Ortaokulu

Mustafa BIBER

213-1050

Maresal Çakmak Ortaokulu .Md.

Salih CIRIK

213-2437

TOBB Ilkögretim Ortaokulu Müdürü

Cemalettin TAGLI

213-0220

Adnan Menderes Ilkokulu Md.

Ali AHLAT

2126124-2131048

Çankiri Imam Hatip Ortaokulu Müdürü

Sükrü GÖKTAS

213-0153

30 Agustos Ilkokulu

Necip YILDIZ

213-0221

TOKI Ortaokulu Müdürü

Yasin VURAL

254-1015

Hazim Dagli Ortaokulu Md.

Idris ÇALISAN

2120796-2181203

Ilker Tuncay Ilkokulu Md.

Ismail BISKIN

213-1149

MKE Tophane Ilkokulu. Md.

Murat KAYA

213-3341

Org.I.Hakki KARADAYI Ilkokulu Md.

Kemal YAMUÇ

212-7457

Mehmetçik Ortaokulu Md.

Ahmet YOLCU

213-7966

S.Ugur Hiçyilmaz Anaokulu Md

Sevinç MERTKAN

213-8273

Ahmet Talat Onay Anaokulu Md.V.

Müzeyyen SÜMER

212-3284

Istiklal Ana Okulu Müdür V.

Nükhet EFE

2139943

125.Yil Anaokulu Müdür

Sule YURDUNKULU

2138719

Hüsniye-Ahmet AKPUNAR Anaokulu Md. V.

Serkan DOGAN

212-7172

Vali Ayhan Çevik Egt.Uyg..Ok.Md.

Resul AYHAN

213-1680

Vilayetler Birligi Ana Okulu V.

Bedriye KARAKOÇ

212-9446

 

 

 

ÖZEL EGITIM KURUMLARI

 

 

Namik TANIK Ilkögrt.Ok.Md.

Mükremin IÇEL

2123773-2138585

Ugur Böcegi Özel Egt.ve Reh.Merkezi Md.

Ebru AKTAR

212-4839

Birey Dersanesi Müdürü

Ugur CENGIZ

2124583-2127960

 

 

 

KREDI VE YURTLAR KURUMU

 

 

YURTKUR Müdürü

Necati DURDAGI

2181396-97

YURTKUR Müdür Yardimcisi

Seyfi ÇELIK

2181396-2181428

 

 

 

ÇEVRE VE SEHIRCILIK MÜDÜRLÜGÜ(bayindirlik)

 

Çevre ve Sehircilik Müdürü

Bülent YEGIN

2131082-2133507-2132228

Çevre ve Sehircilik Müd.Yrd.V.

Ali ASKIN

213-1082

Arastirmaci

Bekir POTUK

213-1082

Çevre Sube Müdür V.

Selim BOYRAZ

213-1082

 

 

 

IL SAGLIK MÜDÜRLÜGÜ

Il Saglik Müdür V.

Dr. Mehmet KARAKOÇ

2131604-2131562

Müdür Yardimcisi

Dr.Sakir KAYMAK

213-1562

Müdür Yardimcisi

Dr.Abdüsselam SEVINÇ

213-1562

Devlet Hastanesi Bastabibi

Dr. Ismail Çagatay TOPÇU

213-2096-2131125-2131537

Devlet Hastanesi Bastabib Yrd.

Uz.Dr.Yasemin COSKUN

213-1098

Devlet Hastanesi Bastabib Yrd.

Uz.Dr.Kemalettin AÇIKGÖZ

213-1098

Devlet Hastanesi Bastabib Yrd.

Uz.Dr.Hakan EKE

213-1098

Devlet Hastanesi Müdürü

Ilkay SAYGI

2131537-2131098

Agiz ve Dis Sagligi Merkezi Bstb.

Dr.Ibrahim COSKUNER

213-0033-2131098

Toplum Sagligi

Dr.Ömer Naci KAMBUR

213-7694

 

 

 

IL HALK SAGLIGI MÜDÜRLÜGÜ

 

 

IL Halk Sagligi Müdürü

Dr.Hakan KAYTAN

212-0242-43

Müdür Yardimcisi

Muhammet SAKARYA

212-0243

 

 

 

DEVLET DEMIRYOLLARI

 

 

Gar Müdürü

Ibrahim NEVRUZ

2131319-2138977

Cer Atölyesi Müdürü

Ali DENIZ

2120841-2127565(santral-312)

Lojistik Müdürü ve Hareket Bölge Amiri-trf.den.kntr.

2122401-2131319

Makas Fabrikasi Müdür

Köksal YAYLA

2130222-2130230

 

 

 

PTT BASMÜDÜRLÜGÜ

 

 

PTT Basmüdürü

Ömer GÜL

212-1800

PTT Merkez Müdürü

Ceyhun SIMSEKOGLU

213-1415

 

 

 

IL TELEKOM MÜDÜRLÜGÜ

 

 

Il Telekom Müdürü

Halil AKSOY

555-1010

Operasyon Müd.

Harun YETIS

5551011-555-1079

 

 

 

IL GIDA,TARIM VE HAYVANCILIK MÜDÜRLÜGÜ

 

Gida Tarim Ve Hayvancilik Müdürü

Osman ÇAKIR

213-1516

Gida Tarim Ve Hayvancilik Müdürü Yrd.

Nuri USTAOGLU

213-1516

Döner Sermaye Saymanligi

Senol TEKMEN

212-3004

Santral

2131517-10-2131548-2123493

Labaratuvar

 

 

 

ÇALISMA VE IS KURUMU MÜDÜRLÜGÜ

 

 

Is Kurumu Müdürü

Muzaffer ÇAMIRCI

213-1153

 

 

 

SOSYAL GÜVENLIK KURUMU IL MÜDÜRLÜGÜ

 

SGK Il Müdürü

Rasit COSKUN

2132376-2131234

Müdür Yardimcisi

Kadir UZUN

2132376-2133197

Sube Müdürü

Mahir ER

2132376-2127313

 

santral

2132376-2131654

 

 

 

BILIM SANAYI VE TEKNOLOJI MÜDÜRLÜGÜ

 

 

Bilim Sanayi Ve Teknoloji Müdür V.

Yusuf MÖHÜR

2131055-2133234

Sube Müdürü

Emrullah CELEPVERDI

2131055-2133234

Sube Müdürü

SükrÜ KARAASLAN

213-1055

 

 

 

ÇANKIRI KOSKEB HIZMETLERI MERKEZ MÜDÜRLÜGÜ

 

Çankiri Koskeb Hizmetleri Merkez Müdürü

Ahmet ÖZBEKLER

212-1344

 

 

 

ZIRAAT BÖLGE SEFLIGI

 

 

Ziraat Bölge Sefi(Pancar Bölge Sef.)

Faruk ALEMDAR

213-1390

 

 

 

ORGANIZE SANAYI BÖLGE MÜDÜRLÜGÜ

 

 

Organize Sanayi Bölge Müdürü

Mehmet ADIGÜZEL

3431061-2137401

Organize Sanayi Bölgesi Yön.Kur.Bsk.

Muammer SARI

3432189-312-4411194

 

 

 

DSI 52. SUBE MÜDÜRLÜGÜ

 

 

DSI 52.Sube Müdürü

Ahmet ERSIN GÖKÇE

2131613-2131360-2132475(fax)

Müdür Yardimcisi

M.Kemal ÖZTOP

2131360-2126148

 

 

 

BEDAS ELEKTRIK DAGITIM MÜESSESE MÜDÜRLÜGÜ

 

BEDAS ELEKTRIK DAG.MÜES.MD.

Kemal ÖZBEK

213-2509 (5551)

Müsteri Hizmetleri Müdürü

Mustafa GÖKÇE

2135184-213-2509

 

 

 

IL KÜLTÜR VE TURIZM MÜDÜRLÜGÜ

 

 

Il Kültür ve Turizm Müdürü

M.Kemal KARATATAR

213-5965-213-4047

Il Kültür ve Turizm Müd.Yrd.

Demet BOSTANCI

213-1508

Sube Müdürü

Nusret ACAR

213-1508-213-4047

Sube Müdürü

Nilüfer Zeynep ÖZÇÖREKÇIGÖL

213-1508-213-4047

Kültür Merkezi Müdür V.

Nusret ACAR

213-1508

Müze Müdür

Emriye YURT

213-0204-212-2563

Kütüphane Müdürü

Songül KAPUSUZ

213-0208-212-4545

 

 

 

ORMAN SU ISLERI BAKANLIGI 9.BÖLGE SUBE MÜDÜRLÜGÜ

 

Sube Müdürü

Hasan KOZAN

212-8855-213-1269-213-0404

 

 

 

ORMAN ISLETME MÜDÜRLÜGÜ

 

 

Orman Isletme Müdürü

Sami YILMAZ

2130455-2131196

Müdür Yardimcisi

Erkan YURT

2132983-213 1067

 

 

 

ORMAN FIDANLIK MÜDÜRLÜGÜ

 

 

Fidanlik Müdürü

Jale GÜVEN

212-6070-

 

 

 

TARIM KREDI KOOPERATIFI MÜDÜRLÜGÜ

 

 

Tarim Kredi Kooperatifi Md.

Faruk KÖRHASAN

2131952-2134365

 

 

 

BANKALAR

 

müdür-santral

T.C.Ziraat Bankasi Müdürü

Abdullah ÇANDIR

2131012-2131250

T.Halk Bankasi Müdürü

Halim DENIZ

2189041-2189042

T.Is Bankasi Müdürü

Kürsat AYVAZOGLU

2131279-2131180

Vakiflar Bankasi Müdürü

Hürrem ERGIN

2122120-2131615

Sekerbank Müdürü

Oya YAKIN

2131573-2131326

Akbank Müdürü

Murat AZMAZ

2131199(sant)-2132278

INGbank Müdürü

Musa SAHAN

2122930-2124400

YapiKredi Bankasi Müdürü

Ufuk ATALAY

2133262-2137070(216)

Garanti Bankasi Müdürü

Onur ÇIÇEK

218-9015-2189010

Denizbank Müdürü

Gürhan ÜÇKARDAS

2120920-2135338

Kuveyttürk Bankasi Müdürü

Hüseyin YASA

2135123-2138343

Türk Ekonomi Bankasi

Hakan Emre ÇINAR

213-3591(112)

Finansbank Müdürü

Ahmet KOÇ

213-2995

 

 

 

MECLISTE GRUBU BULUNMAYAN SIYASI PARTILER

 

BBP Il Baskani

Murat ÇIFTCI

(312) 324-3040-3097574(fax)

BBP Merkez Ilçe Baskani

Faruk GÜNGÖR

 

BTP Il Baskani

 

 

DSP Il Baskani

 

 

DP Il Baskani

Dilaver ERDOGAN

212-8333

DP Merkez Ilçe Baskani

Selami ISIK

213-5142

SP Il Baskani

Ömer UZUN

2133303-2132188

SP Merkez Ilçe Baskani

Muhammed Rüstü AY

213-3303

 

 

 

ODALAR

 

 

Ticaret ve Sanayi Odasi Baskani

Hayrettin ÇELIKTEN

2131053-2133114

Esnaf ve Sant. Od. Birligi Baskani

Osman KARADENIZ

2133458-2121933

Ticaret Borsasi Baskani

Hüsnü ÜNAL

2138880-81

Esnaf Kefalet Kooperatifi Baskani

Necati AKDOGAN

213-1330

Soförler Odasi Baskani

Necati AKDOGAN

2133443-2135771

Esnaf ve Sant. Odasi Baskani

Osman KARADENIZ

2135740-2139667

Kahveciler ve Lok.Od.Bsk.

Ahmet SÖGÜT

2121162-2132882

Terz.Konf.ve Manif.Od.Bsk.

Arif BAYRAK

2121162-2130657

Oto Tamircileri Od.Bsk.

Murat KARAKUS

218-1022

Ziraat Odasi Baskani

Nejat GAMZELI

2131113-2132267

T.Serb.Muh.Mali Müs.Od.Bsk.

Ismail Ugur ALTIPARMAK

2134647-2139638

Nakliyeciler Koop.Bsk.

Ali SAHIN

2131229-2132339

Mimarlar Odasi Baskani

Seçil ÇIVITÇIOGLU

212-4570

Küçük San.Sit.Yapi Koop.Bsk.

Ahmet KILIÇ

218-1285

Makine Müh.Od.Temsilcisi

Sirin DUMAN

213-7278

Tabibler Od.Temsilcisi

Ahmet ALTINTAS

213-3010

Jeoloji Müh.Od.Tems.

 

 

Ecz.Od.Tems.

Cengiz ERICEKLI

213-3114

Ziraat Mühendisleri Odasi Baskani

Ihsan BOSTAN

213-6039

 

 

 

DERNEKLER VE VAKIFLAR

 

 

Atatürkçü Düsünce Dernegi Bsk.

Hatice KAYA

2138588-2131060

T.Anneler Dernegi Baskani

Songül ASTARLIOGLU

2133417-2132675

Yardimsevenler Dernegi Bsk.

Birsen SALEBÇI

2120574-2133505

Çankiri Kadin Danisma ve Dayanisma Der.Bsk.

Canan SÜRMELI

212-0275

Seh.ve Gazi Ail.Yard.Day.Dr.Bsk.

Yüksel TEKE

212-1966

T.Amatör Telsizciler Cem. Bsk.

Ömer SAGIR

213-2190

Ç.Es.San.ve Isadamlari D.Bsk.

Burak KRIKER

213-3157

Kizilay Dernegi Baskani

Muzaffer GÜLBURUN

2131867-2137899

Huzurevi Dernegi Baskani

Mahmut ÇIFTÇI

 

Karatekin Engelliler Der.Baskani

 

 

Çankiri Özürlüler Dernegi Bsk. - ÇÖZDER

Selami DEVECI

212-3410-

Yaran Kültürünü Yasatma Der.Bsk.

Orhan ÖZKAN

2132135-2133605

Ahi Yaran Mec.Kül.ve Day.Der.Bsk.

Ahmet ABSARILIOGLU

212-4200

Türk Hava Kurumu

Ahmet ÇAMYESIL

213-2389

Fenerbahçeliler Dernegi Bsk.

Ahmet DEMIRCI

213-1517

Besiktasli Taraftarlar Der.Baskani

Oguzhan AKBABA

212-3274

Muharip Gaziler Der.Bsk.

Ahmet ÇELIK

 

Türk Ocaklari Dernegi Çankiri Sube Baskani

Ali HARMANCI

213-0341

Turizm Dernegi Baskani

Zeki TEKIN

213-3375

Çankiri-Ilgaz Kültür ve Turizm Der.Bask.

Arif ÇIYAN

213-7899

Çankiri Amatör Spor Kulüpleri Fed.Bsk.

Ahmet ÇARDAK

213-4007

T.Kamu Çalisanlari Kalkinma ve Day.Vakfi

Isa BÖLÜKBASI

2139772-2121251

Çankiri Üniversitesi Vakfi Sekr.

Sibel YILDIRIM

213-2883

Memurlar Vakfi (Me-Va)

Recep SENER

2123742-2132495

TEMA Vakfi Sube Baskani

Ibrahim UYAR

2130092-2127564/489

Çankiri Yazarlar ve Sanatçilar Der.ÇAYASAD

Murat YILDIRIM

 

Çankiri Kent Konseyi Yürütme Kur.Bsk.

Muzaffer DERELLI

213-1050-2138527

 

 

 

SENDIKA ÜST TEMSILCILERI

 

 

Türk-Is Il Temsilcisi

Murat SARAÇBASI

212-5491

Hak-Is Temsilcisi

Ibrahim DEMIRCI

213-1029

T.Kamu-Sen Il Temsilcisi

Metin MEMIS

212-9527

Memur-Sen Il Temsilcisi

Ali SOLAK

213-2801

Kesk Baskani

Nurcan YANIK

2139412-2126124

 

 

 

SENDIKA ALT KOLLARI

 

 

T.Tarim Orman Sen Il Temsilcisi

Hasan AKGÜNDÜZ

213-1517

T.Haber-Sen Il Temsilcisi

Abdullah BAYRAM

213-1205

T.Diyanet Vakif-Sen Il Tems.

Satilmis AKYOL

213-1020

T.Enerji Sen Il Temsilcisi

Zekeriya YUKARIKIR

213-2482

T.Yerel Hizmet-Sen Sube Baskani

Erol SELCI

213-3135

T.Kültür Sanat-Sen Il Tems.

Yilmaz COSKARA

213-0208

T. Imar-Sen Il Temsilcisi

Ulvi TEKE

213-0735

T. Ulasim Sen Sube Baskani

Bülent ÖZDEMIR

 

T.Emekli-Sen Il Temsilcisi

Süleyman YILMAZ

 

Egitim Bir Sen Il Temsilcisi

Kasim KARATEKIN

212-5010

Saglik-Sen

Tuna DINÇ

 

Diyanet-Sen

Osman DOGAN

213-1020

Toç-Bir-Sen

Ramazan COSAN

213-1548

Büro Memur-Sen

Ali SOLAK

212-2801-303

Bem-Bir-Sen

Ömer ALTUNTAS

212-1400

Ulastirma Memur-Sen

Celal ÇAYLI

2127565-445

Enerji-Bir-Sen

Mehmet SERIN

213-2482

Bayindir Memur-Sen

Ahmet ARSLAN

213-3507

Birlik Haber-Sen

Bekir AKÇAKAYA

213-1205

Kültür Memur-Sen

Ercan BIÇAKCI

 

T.Büro-Sen Sube Baskani

Metin MEMIS

212-9527

Türk Egitim-Sen Sube Baskani

Nuh YALÇIN

213-3442

Türk Saglik Sen Sube Baskani

Ali BAGDAT

2131098-112

Demir-Yol Is Send.Temsilcisi

Nuri GÖKÇE

213-0081

T.Metal Sendikasi Sube Baskanligi

Aydin AKBAS

212-0333

Bagimsiz Egitimciler Sendikasi

 

212-27 20

 

 

 

NOTERLER

 

 

I. Noter

Saziye GÜLER

213-1518

II. Noter

Abdurrahman ÖZDEMIR

213-0184

 

 

 

MAHALLI BASIN

 

 

Karatekin Gazetesi

Kazim KAYIKÇI

2131988-2120304

Bizim Çankiri Gazetesi

Ali KÖR

213-3361

Dogruyol Gazetesi

Irfan HOSAFÇIOGLU

213-1335

Yenigün Gazetesi

Ömer KARAMAN

212-3353

Radyo BEST

Ufuk DEMIREL

2120426-2138166

Radyo NESE

Turan HARMANCI

213-4521

FM 18

Bayram HATIPOGLU

2127879-2130347

IHA Muhabiri

Ömer KARAMAN

213-2383

Hürriyet Muhabiri

Ayse YENIGÜRBÜZ

212-1400

Zaman Gazetesi Il Temsilcisi

Ahmet KARATAS

 

Cihan Haber Ajansi ve TRT Çankiri Muhabiri

Fatif KARTAL

 

TRT Muhabiri

Abdulhalik DEMIR

213-1103

Anadolu Ajansi Temsilcisi

Özgür ALANTOR

212-3353-2127747

Milli Gazete Temsilcisi

Mevlüt TUTUCU

213-9696

Yeni Akit Gazetesi Muhabiri

Talip DÖNMEZ

212-1400

 

 

 

ÖZEL TESEKKÜLLER

 

 

ÇANTUR A.S.

 

213-7401

Megasan Tibbi Cihazlar Medikal

Arif ÇELIKTEN

218-1025

Yem Fabrikasi Müdürü

Sadullah ERDEM

2131297-2132507

Safir Tuz Fab.Md.

Mehmet ÇAKMAK

2181239-40-41-42

MED-MAR A.S.(ASaftuz)

Hasan AKGÜÇ

212-8565

UNTAS A.S. Makarna

Cafer ÖZKAN

2181142-45-

Çankiri Büyük Otel Müdürü

Kadir SEZGIN

2133838-2133839

Ilgaz Doruk Otel Müdürü

Sakir ÖZSÜREKÇIGIL

4161210-11-4161819

SIM OTEL

Ihsan Tekin GÜROZ

213-1200

Tekinak Gida Berrak Makarna

Ahmet AK

218-1376

Köseoglu Madencilik

Orhan ÖZ

213-2788

YIMPAS Mag.Müdürü

Faruk IBIS

212-5456

Özel Karatekin Hastanesi Bastabibi

Ahmet ALTINTAS

2133010-2126880

 

 

 





 

 

Kayıt: 2.11.2015
Güncelleme:1.12.2015
Paylaş
WS05